C4 Fingerfood - Dezertný pohárik 165 ml
1,30 €1,60 € bez DPHs DPH
Krabica na výslužky Z11 25x18cm
0,33 €0,41 € bez DPHs DPH
Krabica na zákusky Z10 24,5×23,5cm
0,40 €0,49 € bez DPHs DPH
- obľúbená krabica na zákusky
- bežne používaná na prenos koláčov, na prenos malej torty, kúska torty, cheescake
- vhodná na 30 ks zákuskov
- jednoduché skladanie
- vyrobená z pevnej vlnitej lepenky, ktorá spĺňa všetky hygienické normy pre potravinársky priemysel
- ideálna na svadbu, pre cukrárne
- spoľahlivo ochráni vaše zákusky pred vonkajšími vplyvmi
- pre ešte lepšiu ochranu odporúčame dno krabice vystlať nepremastiteľným papierom
| Minimálny odber | 50 ks |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Dĺžka | 24 cm |
| Šírka | 23,5 cm |
| Výška | 7,5 cm |
| Tvar | Štvorcový |
| Materiál | Papier – vlnitá lepenka |
| Dostupnosť | Skladom |
Hodnotenie 0 z 5
0 recenzií
Hodnotenie 5 z 5
0
Hodnotenie 4 z 5
0
Hodnotenie 3 z 5
0
Hodnotenie 2 z 5
0
Hodnotenie 1 z 5
0
Pridajte prvú recenziu pre “Krabica na zákusky Z10 24,5×23,5cm”
Súvisiace produkty
Kartónová krabica s vekom MKÚ 38,5×28,5cm
SKU:
MKU
Hodnotenie 4.00 z 5
(1)

Recenzie
Vymazať filtreNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.