C36 Fingerfood - Dezertný pohárik 60 ml
1,20 €1,48 € bez DPHs DPH
C33 Fingerfood - Dezertný pohárik 60 ml
1,20 €1,48 € bez DPHs DPH
C39 Fingerfood – Dezertný pohárik 70 ml
1,20 €1,48 € bez DPHs DPH
| Farba | Transparentná |
|---|---|
| Objem | 60 ml |
| Výška | 5,2 cm |
| Vrch | 8,2 cm |
| Tvar | Kruhový |
| Cena za ks | 0,12€ |
| Balenie | 10ks |
| Materiál | Plast |
| Dostupnosť | Skladom |
Katalógové číslo:
C39
Kategórie: Dezertné poháriky, Finger food
Popis
- elegantný číry plastový pohárik s originálnym kvetinovým okrajom pre štýlové servírovanie
- pevná podstava so stopkou dodáva luxusný vzhľad a stabilitu pri podávaní
- súčasťou balenia môže byť priehľadné vypuklé viečko, ktoré chráni obsah a uľahčuje prenášanie
- vhodný na servírovanie moderných dezertov a predjedál, ako napríklad
Panna cotta, Tiramisu, Cheesecake do pohárika, Mousse a peny, Ovocné a jogurtové dezerty, Finger food a slané pochúťky - perfektný na catering, svadby, candy bary a špeciálne udalosti
- jednorazové použitie – praktické a hygienické riešenie pre cukrárov aj domáce oslavy
- odolný a ľahký – kvalitný plast udržiava stabilitu obsahu
- ekonomické balenie – balenie umožňuje efektívne skladovanie a použitie na väčších podujatiach
