C37 Fingerfood - Dezertný pohárik 70 ml
1,20 €1,48 € bez DPHs DPH
C41 Fingerfood Dezertný pohárik 100 ml
6,00 €7,38 € bez DPHs DPH
C26 Fingerfood – Dezertný pohárik 70 ml
2,40 €2,95 € bez DPHs DPH
| Farba | Transparentná |
|---|---|
| Objem | 70 ml |
| Výška | 4,2 cm |
| Vrch | 5,6 cm |
| Tvar | Srdcový |
| Cena za ks | 0,12€ |
| Balenie | 20ks |
| Materiál | Plast |
| Dostupnosť | Skladom |
Katalógové číslo:
C26
Kategórie: Dezertné poháriky, Finger food
Popis
- romantický srdcový dizajn pre elegantnú a láskyplnú prezentáciu dezertov
- priehľadný plast zvýrazní vrstvené dezerty a umožní vizuálne atraktívne servírovanie
- odolný a ľahký – kvalitný plast udržiava stabilitu obsahu
- vhodný na servírovanie moderných dezertov a predjedál, ako napríklad
Panna cotta, Tiramisu, Cheesecake do pohárika, Mousse a peny, Ovocné a jogurtové dezerty, Finger food a slané pochúťky - perfektný na catering, svadby, candy bary a špeciálne romantické udalosti
- jednorazové použitie – praktické a hygienické riešenie pre cukrárov aj domáce oslavy
