Krabica na zákusky MKT 40x17cm
0,40 €0,49 € bez DPHs DPH
C12 Fingerfood - Dezertný pohárik 190 ml
1,50 €1,85 € bez DPHs DPH
C11 Fingerfood – Dezertný pohárik 120 ml
3,25 €4,00 € bez DPHs DPH
| Farba | Transparentná |
|---|---|
| Objem | 120 ml |
| Výška | 6,2 cm |
| Vrch | 7,5 cm |
| Tvar | Kruhový |
| Cena za ks | 0,13€ |
| Balenie | 25ks |
| Materiál | Plast |
| Dostupnosť | Skladom |
Katalógové číslo:
C11
Kategórie: Dezertné poháriky, Finger food
Popis
- tento elegantný, číry plastový pohárik má valcovitý mierne kónický tvar
- hladké steny a vysoká priehľadnosť umožňujú dokonalé vyniknutie vrstvených dezertov a ich farebných kombinácií
- pohárik je možné doplniť o priehľadné vypuklé viečko, ktoré chráni obsah a uľahčuje prenášanie
- vyrobený z pevného a ľahkého plastu, ktorý je vhodný na rôzne druhy dezertov a predjedál
- pohárik je ideálny na servírovanie moderných dezertov a predjedál, ako napríklad
Panna cotta, Tiramisu, Cheesecake do pohárika, Mousse a peny, Ovocné a jogurtové dezerty, Finger food a slané pochúťky - vhodný na jednorazové použitie – ideálny na catering, candy bar, eventy a oslavy
- odolný a ľahký – kvalitný plast udržiava stabilitu obsahu
- ekonomické balenie – balenie umožňuje efektívne skladovanie a použitie na väčších podujatiach
