PD1 - Plastová dóza na potraviny - 2L
0,65 €0,80 € bez DPHs DPH
PD3 - Plastová dóza na koláče
0,40 €0,49 € bez DPHs DPH
C40 Plastové poháre na dezerty 120 ml
1,20 €1,48 € bez DPHs DPH
| Farba | Transparentná |
|---|---|
| Objem | 120 ml |
| Výška | 9 cm |
| Vrch | 5,3 cm |
| Tvar | Kruhový |
| Cena za ks | 0,12€ |
| Balenie | 10ks |
| Materiál | Plast |
| Dostupnosť | Skladom |
Katalógové číslo:
C40
Kategórie: Dezertné poháriky, Finger food
Popis
Plastové poháre na dezerty sú ideálnym riešením pre štýlové servírovanie sladkých aj slaných pochúťok
- elegantný pohárik na nožičke pre štýlové servírovanie dezertov a predjedál
- hladké a priehľadné steny umožňujú vyniknúť vrstveným dezertom a estetickému aranžmánu
- odolný a ľahký – kvalitný plast udržiava stabilitu obsahu
- priehľadný materiál krásne zvýrazní farebné vrstvy dezertu a zanechá silný vizuálny dojem
- vhodný na servírovanie moderných dezertov a predjedál, ako napríklad
Panna cotta, Tiramisu, Cheesecake do pohárika, Mousse a peny, Ovocné a jogurtové dezerty, Finger food a slané pochúťky - tieto plastové poháre na dezerty sú perfektné na catering, svadby, candy bary a špeciálne udalosti
- jednorazové použitie – praktické a hygienické riešenie pre cukrárov aj domáce oslavy
